Наш підхід до відповідальності

Виробництво та обробка матеріалів складають більшу частину нашого впливу на навколишнє середовище, і тому вибір матеріалів має вирішальне значення для його зменшення.
Останніми роками ми зробили вагомий перехід до більш екологічних матеріалів у всіх наших колекціях – і ми постійно шукаємо ще більш екологічні альтернативи.

100%

перероблений синтетичний утеплювач

90%

виробів з поліестеру з мінімальною частиною 50% перероблені

Синтетичні матеріали

Ми використовуємо перероблені матеріали для зменшення вуглецю.

Поліестер — це міцний і універсальний матеріал, який ми використовуємо особливо у верхньому одязі. Він становить більшу частину нашого загального споживання матеріалів (72% споживання за вагою в колекціях 2022 року).

Перероблений поліестер – часто виготовлений із використаних ПЕТ-пляшок – має значно менший вуглецевий слід, ніж первинний поліестер. А оскільки ми використовуємо багато поліестеру, перехід на перероблений поліестер має для нас великий вплив. Ось чому ми наполегливо працюємо, щоб збільшити частку переробленого поліестеру в кожній колекції.

100%

органічна бавовна

100%

сертифікований пух відповідального виробництва (RDS)

Натуральні матеріали

Ми використовуємо органічну бавовну – вирощену без токсичних хімікатів, це краще для природи та фермерів.

Органічна бавовна використовується без використання небезпечних пестицидів або синтетичних добрив – залишаючи ґрунт, повітря та воду вільними від забруднень, які завдають шкоди, і зменшуючи вплив шкідливих хімікатів на фермерів.

Ми постійно збільшуємо використання органічної бавовни в одязі, і ми раді, що в 2023 році ми досягли своєї мети використовувати 100% органічної бавовни в одязі та аксесуарах Reima. Більшість цієї бавовни сертифікована GOTS (Global Organic Textile Standard). GOTS забезпечує не тільки органічне землеробство, але й те, що весь ланцюжок постачання текстилю – від поля до готової продукції – відповідає суворим екологічним і соціальним критеріям.

Матеріали

Ми виробляємо довговічні, етично вироблені, екологічно чисті продукти. Від матеріалів, які ми впроваджуємо, до наших ініціатив щодо вторинної переробки ми продумуємо кожну деталь – тому що саме дрібні деталі мають велике значення.

Стійкі водовідштовхувальні властивості

Маленьке покращення, великий вплив

Ми хочемо дати нашим дітям можливість плавати у чистих морях та їсти екологічно чисті морепродукти. Заради піклування про всіх живих істот, ми не використовуємо в одязі Reima жодних фторвуглеців.

Екологічні кнопки без нікеля

Безпека, нетоксичність та простота у догляді

Всі металеві кнопки Reima та металеві деталі кнопок із пластиковим покриттям мають екологічно чисте оздоблення, яке виконується без гальванічного покриття.

• Зменшується використання води та електрики

• Без викидів шкідливих речовин, таких як важкі метали

Переродження

Нове життя цінним матеріалам

Reima вперше у світі створила для дітей одяг із єдиного матеріалу, який прослужить довго, а коли одяг буде надто зношений і вже не зможе захищати від вітру та дощу, ми заберемо його назад, щоб переробити та створити щось нове.

Вовна або штучно створені матеріали?

Поєднуючи їх, ми отримуємо найкраще з обох світів.

Багато базових і проміжних шарів Reima мають велику кількість вовни з двох причин: додаткове тепло та менша кількість мікропластику, що утворюється під час прання.

Штучно створені матеріали

• Теплі
• Відводять вологу
• Швидко сохнуть
• Відштовхують бруд
• Легкі у догляді
• Довговічні

Вовна

• Дуже тепла, навіть у вологому стані
• Поглинає вологу
• Високий ступінь
• Відштовхування бруду
• Стійка до вогню
• Біорозкладана

Змішані матеріали з використанням вовни

• Теплі навіть у мокрому стані
• Відводять вологу
• Добре відштовхують бруд
• Легкі у догляді
• Міцні

Cертифікація наших товарів

Responsible Down Standard

Забезпечує гуманне поводження з водоплавними птахами шляхом незалежної оцінки третіми сторонами всіх аспектів вирощування та поводження з тваринами

Responsible Wool Standard

Вовна, сертифікована за цим стандартом, надходить із ферм, які мають прогресивний підхід до управління своєю землею, практикують цілісну повагу до добробуту овець

Global Organic Textile Standard

GOTS є провідним у світі стандартом обробки текстилю з органічних волокон. Він визначає екологічні критерії високого рівня в усьому ланцюжку постачання органічного текстилю

Стандарт Oeko-Tex 100

Стандарт перевірки текстильної продукції на безпечність та відповідність товарним вимогам

Global Recycled Standard

GRS включає суворі соціальні, екологічні та хімічні вимоги. Заводи, які займаються виробництвом сертифікованої продукції GRS, відповідають вимогам до справедливої праці та впливу на навколишнє середовище

bluesign® - наш партнер

Контроль постачання матеріалів гарантує, що на всіх етапах виробничого процесу використовуються лише матеріали та хімічні речовини, схвалені системою bluesign®. Таким чином, з самого початку усувається використання речовин, що становлять загрозу для здоров'я людей та довкілля.

Партнери, що застосовують систему Bluesign, завжди відповідально ставляться до організації всіх етапів виробництва та реалізації текстильних виробів. Їх метою є постійне покращення екологічних показників та акцент на проекти сталого розвитку.

Партнери Bluesign впроваджують систему Bluesign, яка дозволяє організувати весь ланцюг постачання текстилю з урахуванням спільного зменшення впливу їх діяльності на здоров'я людей та навколишнє cередовище.

Екологічність

Частка екологічних виробів в колекції 2023 року зростає до 92%

Ми тут, щоб захистити наших дітей та їх майбутнє, тому стійкість лежить в основі всього, що ми робимо. Від наших інноваційних матеріалів до наших ініціатив із переробки та прагнемо зменшити наші викиди настільки, щоб утримати глобальне потепління.