Як вітрівка стає рюкзаком: функціональна магія Reima

Коли літній день обіцяє розпочатися для вас дуже рано, закінчитися в сутінках або ж буде вітряним за прогнозом погоди, дбайливі батьки повинні мати напоготові легеньку вітрівку з каптуром. Дитяча вітрівка також стане в пригоді під час прогулянки лісом, де в затінку дерев може бути прохолодно. Та звісно, носити із собою об’ємну куртку протягом дня дитині незручно – як же захистити найдорожчих і не зіпсувати настрій?

У новій весняно-літній колекції список моделей-трансформерів від Reima поповнився вітрівкою Nerokas, що раз і назавжди вирішує цю проблему. Адже, якщо сонечко знову почало припікати, ця куртка легко перетворюється на рюкзак, який не просто зручно носити, а ще й аксесуари, змінну футболку чи запасне взуття туди можна скласти!

Дитяча вітрівка-рюкзак

Виготовлена ця вітрівка з надлегкого матеріалу Sporty taffeta GRS з високим вмістом сертифыкованого переробленого волокна, ця куртка без підкладки майже невагома, захищає від вітру, відштовхує воду та бруд завдяки нетоксичному просоченню BIONIC-FINISH®ECO без фторвуглецю і звісно ж, дихає. 

Оздоблена незнімним каптуром, місткими кишенями на кнопках та світловідбивачами для комфорту і безпеки дітей. Суцільний рослинний принт у рожевій та блакитній палітрі пасуватиме і хлопчикам, і дівчаткам від 104 до 164 см зросту. 

Вітрівка для дітей трансформер

Із функціональними проміжними шарами можна подовжити сезон носіння такої куртки з пізньої весни до ранньої осені. Вона захистить від легкої мряки, бруду та подряпин на дитячому майданчику і подбає про правильну треморегуляцію.

 

Підписка на новини та акції

Дізнавайтеся про актуальні знижки та появу нових товарів першими!

image