Ветер на шкірі. Відчуття від одягу з просоченням із ксилітолу

Літня пора улюблений час дітей. Канікули й розваги кожного дня. Але коли сонце припікає й стовпчик термометру різко повзе догори — розважатись може бути тяжко. Але не потрібно засмучуватись, коли надто жаркий літній день за вікном — інноваційна технологія Reima Xylitol Cool допоможе залишатись у прохолоді та насолоджуватись іграми.

Що таке Xylitol Cool та з чим його їсти?

Xylitol Cool отримав свою назву та охолоджувальний ефект від ксиліту, також відомого як натуральний підсолоджувач, який часто використовують у жувальній гумці і як цукрозамінник. Вперше був синтезований у Фінляндії з березової деревини. У наш час цей цукровий спирт отримують з рослинної сировини, яка багата на ксиланом. Це, для прикладу, березова деревина, лушпиння мигдалю або вівса, кукурудзяні качани.

Дитячий охолоджуючий одяг

У технології Xylitol Cool окрім ксиліту, бере участь ще одна речовина, яка також є натуральним підсолоджувачем. Й ім’я їй еритрит. У перше відкритий в Шотландії у кінці ХІХ століття. Як і ксиліт, еритрит володіє антибактеріальними властивостями та широко використовується у виготовленні жувальної гумки.

Але облишимо розмові про їжу, коли справа стосується одягу.

Ксиліт разом з еритритом можуть бути перетворенні в екологічно чисте, не токсичне просочення для тканини, з ефектом охолодження. Просочення не просто створює відчуття прохолоди, воно фактично охолоджує шкіру на 1-3°C під час активних ігор або спортивних розваг.

Вибираємо гардероб на основі Xylitol Cool

У літній колекції Reima представлено багато варіантів одягу з використанням технології Xylitol Cool. Футболки, сукні, майки, шорти, спідниці, легінси — одяг знайдеться на різній смак.

Матеріал одягу приємний на дотик, еластичний й швидко висихає. Також володіє фактором захисту від ультрафіолету 40+. Просочення буде зберігати свої властивості й після двадцятого прання.

Охолоджуючий одяг для дітей

Сукня Tuulia й сукня Badestrand сподобаються як маленькій спортсменці, так і модниці. Можна стрибати, бігати стрімголов або влаштовувати модні покази для друзів — все буде проходити з відчуттям свіжості та прохолоди протягом цілого дня, навіть при спеці.

Футболка Vauhdikas, футболка Vilpo та футболка Speeder чудовий варіант для активного відпочинку, занять спортом й прогулянок. Не тільки у спекотні літні дні, але й в інші дні, наповненні розвагами, футболки з технологією Xylitol Cool залишаються актуальними.

Легінси Jumppa та легінси Korsi підійдуть для походів та кемпінгів, коли так легко впасти чи подряпатись об гілку. Талія регулюється за допомогою зав’язок, а також її можна підвертати для більшої зручності.

Для любителів шортиків є достатня кількість моделей від звичайних шортиків Ilmassa й до спідниць-шортів Liikkuen та Tellina. Зайняття спортом чи дитячі спортивні змагання тепер будуть не тільки зручними та прохолодними, але й стильними.

З екологічними технологіями у світле майбутнє

Технологія Xylitol Cool показує простий приклад, як залишаючись чистим, в екологічному плані, для природи, приносити користь дітям. Дарувати радість у спекотні дні стало ще легше. Насолоджуйтесь дзвінким дитячим сміхом та не турбуйтесь про спеку. Про це вже потурбувалась Reima.