Від пластику до фантастики. Різноманіття матеріалів Reima з перероблених ПЕТ-пляшок

Чим більше пластику ми зможемо переробити, тим менше він забруднить довкілля. Вже не перший рік компанія Reima приймає участь у покращенні екологічної ситуації, використовуючи у своєму одязі перероблений пластик. Так водночас не тільки виробляється матеріал з високими показниками якості, а й бережеться природа.

Чому важлива переробка пластику

ПЕТ – це харчові обгортки, пляшки для напоїв та багато чого іншого, що більшість з людей викидають, не замислюючись. А ПЕТ є формою поліестеру, тому його нескладно переробити у волокна. Reima успішно використовує перероблений пластик у виробництві: 100% усього синтетичного утеплювача складається з переробленого ПЕТ, з нього ж складається 50% поліестеру компанії.

На даний час немає можливості використовувати у виробництві тільки перероблений ПЕТ без додатків, бо так погіршиться зносостійкість речей. А це для компанії Reima неприпустимо. Але навіть ті обсяги переробленого пластику, які використовує компанія нині, грають велику роль у збереженні планети. 

  1. Повторне використання ПЕТ дозволяє сповільнити змінення клімату. Завдяки переробленому пластику викиди вуглеводню можна зменшити на 33%.
  2. При виробництві 7 млн. предметів одягу на рік зберігається 19000 еквіваленту СО2. Це можна порівняти з кількістю викидів СО2 за рік у 2148 мешканців Фінляндії. 

Дитячий одяг з перероблених матеріалів

Матеріали Reima з ПЕТ-пляшок

Волокна переробленого пластику Reima використовує у виробництві тканин для верхнього, проміжного та пляжного одягу. 

Reima poplin recycled

Матеріал використовується в моделях верхнього одягу Reima. Він на 50% складається з переробленого пластику, проте має високий рівень водостійкості – 8000 мм. Куртки з reima poplin recycled підходять для температурного режиму від +5 до -10 градусів, мають проклеєні шви. В каталозі представлені комбінезони для малюків, наприклад, модель Marssi та куртки для дітей старшого віку Reimatec Symppis

Recycled functional brushed

Ця тканина використовується в одязі, який вдягають у якості проміжного шару, наприклад в комбінезонах Olosia або кардиган Toimiva. М’який матеріал приємний до тіла, еластичний, гарно відводить зайву вологу. В одязі Reima з використанням такої тканини є система Play Layers – вона дозволяє з’єднувати ці речі з верхнім одягом бренду за допомогою застібок.

Одяг для дітей з перероблених матеріалів

Recycled jersey и Active jersey

М’які синтетичні матеріали використовуються у одязі для активних дітей, та стануть в нагоді як самостійні речі та у якості проміжного шару. Recycled jersey – еластичний матеріал,який швидко сохне. Один з прикладів – штани Luottaa. Active jersey має ще додатковий начіс. Вони чудово поєднуються з худі з такого ж матеріалу Lupaus.

SunProof recycled jersey

Матеріал використовується для виробництва пляжного одягу, якого в каталозі Reima багато. Купальники, плавкипанами – одяг з SunProof recycled jersey має захист від ультрафіолету SPF 50+, швидко сохне, гарно тягнеться та чудово відводить заяву вологу від шкіри. Тканина відповідає стандартам якості, що важливо, адже вона контактує безпосередньо з дитячою шкірою. Цей варіант – чудовий вибір для захисту дітей на пляжі від сонця, проте на відкритих ділянках шкіри використовувати сонцезахисну косметику також треба.

Перероблений матеріал у дитячому одязі

Весь одяг Reima, у якому використовується перероблений ПЕТ, відповідає стандартам якості та цілком безпечний. Рішенням використовувати перероблений пластик при створенні одягу компанія зробила великий крок до збереження нашої планети!