Прохолода – гри свобода! Охолоджуючі інновації в дитячому одязі

Чи можна в літню спеку взяти прохолоду з собою? Крім обов’язкової пляшки чистої питної води, плануючи довгий день на вулиці, вдягніть дітей в одяг Reima з лінійки Xylitol Cool. Ця “солодка” інновація – розробка голландської компанії Tanatex Chemicals. Солодка – бо тканина має просочення з ксиліту та ерітрітолу, натуральних цукрозамінників, що виробляються з рослин (наприклад, з берези). При взаємодії з вологою тіла такий одяг поглинає тепло та знижує температуру шкіри на 1-3 градуси Цельсія. Тобто, чим вища активність та більше виділяється поту, тим краще працює Xylitol Cool! 

На відміну від протягів чи обливань водою, таке охолодження є абсолютно безпечним для дитячого здоров’я. Матеріал також відповідає вимогам Oeko-Tex Class 1. Освіжаючий ефект є стійким і зберігається навіть після 20 циклів прання. Додаткова перевага – захист від УФ-випромінювання на закритих ділянках шкіри. 

Дитячий одяг з ефектом охолодження

Крім того, у колекції SS23 дитячий охолоджуючий одяг Reima Xylitol Cool містить 91% перероблених волокон із сертифікатом GRS (глобальний стандарт вторинної переробки). Адже надмірне виробництво та використання поліестеру – одна з причин кліматичних змін на планеті, тож переробляючи його, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь.

Універсальні дитячі футболки з ефектом охолодження Vauhdikas та шорти Ilmassa у розмірній сітці від 104 до 164 см личитимуть і хлопчикам, і дівчаткам, адже мають прямий крій та яскраві принти. Матеріал Xylitol Cool GRS еластичний, добре тягнеться в різні боки, тому чудово підходить для фізичної активності. Щоб забезпечити дитині кращий захист від сонця та ще більшу площу взаємодії з охолоджуючою тканиною, доповніть образ легким спортивним кардиганом Viivana з UV 50+. Зручні кишені для важливих дрібниць точно знадобляться активній малечі!