Наші кроки до відповідального виробництва

Для нас важливо щоб діти були здорові, в теплі та комфорті. З 1944 року ми прагнемо зробити дитинство маленьких людей кращим. Це виражається не тільки в тому, що ми постійно вдосконалюємо технології та лекала одягу і взуття, а також у тому, що ми завжди пам’ятаємо про екологічність виробництва матеріалів та готових моделей, щоб зберегти нашу природу. 

Саме так ми й бачимо наш підхід до відповідальності та сталого виробництва: рішення сьогодення мають позитивно впливати на майбутні покоління

Що ми робимо для цього?

  • Стійкий виробничий ланцюг.
  • Усвідомлення відповідальності перед суспільством.
  • Стійкі моделі — надійні, з екологічно безпечної сировини, придатні до переробки.
  • Дотримання прав людей та тварин.
  • Безпечне пакування та доставка.
  • Можливість відслідкувати походження сировини.

Відповідальне виробництво дитячого одягу

Як щодо матеріалів, що ми використовуємо у виробництві одягу та взуття?

90% виробів з поліестеру мають мінімум 50% переробленого поліестеру у складі

Також увесь наш синтетичний утеплювач виготовлений з переробленого поліестеру.

Для боротьби зі зміною клімату нам необхідно якомога довше використовувати всі види пластику та синтетичні волокна. ПЕТ-пляшки стають високоякісним поліестером для більшості наших класичних моделей верхнього одягу, що робить їх справжніми борцями за екологію. 

Крім того, матеріали, які містять перероблені волокна, сертифікуються за стандартом Global Recycled Standard. Глобальний стандарт вторинної сировини (Global Recycled Standard - GRS) перевіряє вторинний матеріал і відстежує його від джерела до кінцевого продукту.

Сертифікація GRS включає строгі соціальні, екологічні та хімічні вимоги. Фабрики, які беруть участь у виробництві продуктів, сертифікованих GRS, відповідають вимогам справедливої праці та екологічного впливу, які встановлені GRS.

75% матеріалів з сертифікатом bluesign®

Контроль постачання матеріалів гарантує, що на всіх етапах виробничого процесу використовуються лише матеріали та хімічні речовини, схвалені системою bluesign®. Таким чином, з самого початку усувається використання речовин, що становлять загрозу для здоров'я людей або довкілля.

Постійні перевірки фабрик гарантують безпеку хімічних речовин та матеріалів, що використовуються в повністю контрольованому процесі виготовлення виробів, а також відповідальне споживання ресурсів.

Reima співпрацює з Control Union Certifications B.V., щоб забезпечити дотримання наступних сертифікацій на рівні компанії:

Глобальний стандарт органічного текстилю (Global Organic Textile Standard - GOTS) є провідним стандартом обробки для текстильних виробів, виготовлених з органічних волокон. 100% бавовни, яку використовує Reima для своїх виробів, сертифіковано як органічну. 

Ця сертифікація визначає високі екологічні критерії на всьому ланцюжку постачання органічного текстилю і вимагає дотримання соціальних критеріїв. Також, лише текстильні вироби, що містять принаймні 70% органічних волокон, можуть отримати сертифікат GOTS.

Екологічний дитячий одяг

Стандарт відповідального використання пуху (Responsible Down Standard - RDS) має на меті забезпечити незалежну оцінку всіх аспектів вирощування та обробки тварин, а також ланцюга постачання на всій його ділянці. Це допоможе поліпшити добробут тварин і, в той же час, надати роздрібним торговцям і споживачам більшу впевненість у відповідальному походженні. 100% пуху-пера, які використовує Reima для своїх виробів, сертифіковано за стандартом RDS.

Стандарт відповідальної вовни (Responsible Wool Standard - RWS) призначений бути глобальним критерієм для оцінки добробуту тварин та практик управління землею у вівчарстві.

Метою Стандарту відповідальної вовни є надання інструменту для визнання найкращих практик фермерів у галузі, забезпечення того, що вовна походить з ферм, які мають прогресивний підхід до управління землею, практикують цілісний підхід до добробуту тварин (включаючи вівці) та дотримуються П'яти Свобод тваринного добробуту. 100% вовни, яку використовує Reima для своїх виробів, сертифіковано за стандартом RWS.

Наша гордість та найновіший винахід — Reima Seawool®

Інноваційнв тканина Reima Seawool® створюється з устричних мушель, які перетерті до порошкоподібного стану та під впливом високих температур перетворені на інноваційні волокна. Цей матеріал має водовідштовхувальні та водонепроникні властивості. Тканина не містить фторвуглецю. Одяг з цієї тканини приємний та м’який на дотик, має чудові антистатичні та антибактеріальні показники. Останнє надзвичайно важливо, бо таким чином одяг довго не набуває неприємного запаху навіть за умови активних рухів ігор та, як наслідок, — потовиділення.

Чому ми вирішили звернути увагу на переробку мушель устрць? Читайте в наступних статтях.

 

Підписка на новини та акції

Дізнавайтеся про актуальні знижки та появу нових товарів першими!

image