Взуття Reima - міцна основа для майбутнього покоління

Рух - наше все

Діти ніколи не сидять на місці. Рух задумано природою, як основа їх правильного розвитку. Тому, правильний вибір взуття для їх активностей складно переоцінити. Дизайн взуття Reima принципово створений для безпечного і різноманітного дослідження навколишнього світу маленькими ніжками. Чи йдете ви в гірський похід, чи їдете на пляж або просто гуляєте міськими вулицями - у нас є відповідна пара взуття на всі можливі випадки. Відповідна не тільки за комфортом, але й за безпекою. Ми максимально передбачили всі можливі нюанси - стійкість, зчеплення, щільна фіксація стопи, підгонка потрібного розміру дякуючи усі дії HappyFit та ін.

З нашим взуттям ви можете не турбуватися про здоров'я ніг ваших дітей.

Найкраще дитяче взуття

Максимальне задоволення від пригод

Кому ж сподобаються мокрі ноги по дорозі на водоспади, або замерзлі від снігових ігор стопи? Пригоди в радість тільки, якщо відбуваються з комфортом. У Reima ми давно про це знаємо, тому, наприклад, створили спеціальну підошву для поліпшеної амортизації на твердій поверхні і захисні вставки на носках для любителів забити пару голів. Ми також продумали захист від несприятливих погодних умов - дощу, снігу, бруду і т.д завдяки нашим унікальним матеріалам Reimatec і утепленим вставкам.

Взуття Reima - для теперішніх та майбутніх поколінь

Від малюків, до тільки опановують науку перших кроків до постійно поспішаючих підлітків - в Reima є взуття для кожного віку. Ми знаємо, якими важливими є перші кроки для здоров'я ваших дітей, тому зробили їх перше взуття максимально гнучким. І в міру зростання їх стопи ви можете використовувати нашу фірмову устілку HappyFit для визначення оптимального розміру, щоб дитячі ніжки і постава залишалися здоровими і далі. Для вічно зайнятих тодлерів і підлітків ми спроектували підошви з максимальним зчепленням для стійкості навіть на слизьких поверхнях. А новинка цієї осені - підошва зі 100% каучуку така гнучка, що здоров'ю ніг ваших дітей нічого не загрожує. А його поєднання з натуральною шкірою дає неперевершений комфорт.

Найкраще взуття для дітей

Для дитячих ніг з думкою про планету

Купуючи наше взуття, ви робите неоціненний внесок у навколишнє середовище, де будуть жити ваші діти. І все це через наші унікальні матеріали - ми щороку підвищуємо їх екологічність. Ще з 2013 року ми поставили собі за мету знижувати кількість фторуглеродів у нашій продукції. Ця сировина має ефективну водо-відштовхуючу функцію, але дуже довго розкладається і накопичується в природі, що призводить до погіршення репродуктивної функції і гормонального збою у ссавців. Тому ми поступово зменшували кількість фторуглеродів в нашому одязі та взутті і з гордістю повідомляємо вам, що з 2021 року вся наша продукція виробляється без цих шкідливих речовин. Ми більше не використовуємо ПФУ просочення в наших колекціях.

Завдяки рокам розробок, ми знайшли текстильну технологію, що не менш ефективно захищає ваших малюків від вологи, бруду і холоду. Вона повністю екологічна і безпечна для нашої планети. Все, що вам потрібно - це просто одягнути і взути дітей в Reima, щоб наші матеріали могли відмінно виконувати свою справу, а діти - свою.